Pastaria Tirane kerkon: Sanitare,Pjatalarese,Recepsioniste,Kamarier dhe ndihmes,Kuzhinier dhe ndihmes, dhe Motorrist 242 views

Job Expired

Pastaria Tirane kerkon te punesoje:

•Sanitare
•Pjatalarese
•Recepsioniste
•Kamarier / Ndihmes Kamarier
•Kuzhinier / Ndihmes Kuzhinier
•Motorrist

Paga dhe kushte shume te mira pune
Mosha mbi 18 vjec
Puna me turne

Adresa: Qender rruga Urani Pano, Tirane

Na kontaktoni 0693583530

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 158 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim