Pastaria Tirana kerkon te punesoje: Kuzhinier,Ndihmes Kuzhinier,Pjatalarese,Recepsioniste,Kamarier dhe Ndihmes Kamarier 171 views

Job Expired

Pastaria Tirane kerkon te punesoje:

•Kuzhinier (mosha mbi 18 vjec, me eksperience, puna me turne)
•Ndihmes kuzhinier mosha mbi 18, vjec me ose pa eksperience, puna me turne)
•Pjatalarese (mosha mbi 18 vjec me ose pa eksperience, puna me turne)
•Recepsioniste (mosha mbi 18 vjec me eksperience, puna me turne)
•Kamarier (mosha mbi 18 vjec, me eksperience, puna me turne)
•Ndihmes kamarier (mosha mbi 18 vjec, me ose pa eksperience, pa angazhime te tjera)

Paga dhe kushte shume te mira pune

Adresa: Qender rruga Urani Pano, Tirane

Na kontaktoni 0693583530

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 215 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim