PAGESE 500 EURO BAZE + KONTRATA? VETEM TE SAMOA LUCE-GAS DHE FIBRA 26 views

SAMOA shpall vende vakante si operatore ne gjuhen italiane per fushate LUCE GAS dhe FIBRA

🟩Kerkohet:
• Njohje shume e mire e gjuhes italiane
• Eksperience e meparshme pune ne call center
• Deshira per te punuar me superskuadren tone
🟩Ofrohet:
• Kontrata e punes ne perputhje me ligjin
• Pagese baze 500 euro dhe bonuse
• Mjedis i sigurt pune me mundesi per rritje profesionale

KONTAKTO PER TU BERE PJESE E TRAJNIMIT TE RADHES

More Information

Apply for this job Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona RRUGA ABDI BEJ TOPTANI
  • Tel/Mob 0693869339
  • Profili Call Center