Ortus Marketing kerkon te punesoje agjent telefonike ne gjuhen italiane 52 views

Job Expired

Kerkojme te punesojme agjent telefonike ne gjuhen italiane.

Pagesa: 600 euro baza.
Profesioni: Agjent telefonik.
Niveli I arsimit: Gjimnaz.
Mosha: e papercaktuar.
Qyteti: Tirane.
Adresa: Rruga e Kavajes, Tirane, Albania.
Kerkohet:

 • Kerkohen agjent telefonik ne gjuhen italiane, me/pa eksperience.
 • Te jene energjik, ambicioz dhe bashkepunues ne grupe.
 • Te kene njohuri te mire te gjuhes.
 • Eksperienca perben avantazh.
 • Disponibiliteti per te punuar 10°°-19°°, Shtune e Diele pushim.

Ofrohet:

 • Kontrate e rregullt sipas legjislacionit.
 • Pagesa nga me te larta ne treg me nivele te ndryshme ne baze te performances.
 • Kushte bashkohore pune.
 • Staf suportues dhe mikeprites gjate gjithe procesit te punes.
 • Pagesat 600-1000 euro baza + bonuse ditore, javore, mujore.

Kontakt:
Email: ortusmarketingcc@gmail.com
Cel: +355696420724
Whatsapp: +355696420724

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Call Center