Oreksi Katering kerkon Motorrist shperndares (me motorrin e tij) pagesa e kenaqshme, orari 11:00-21:00, dita e diele pushim. 83 views

Job Expired

Oreksi Katering

Kerkon te punesoje

MOTORRIST SHPERNDARES

Pagesa e kenaqshme

Kriteret
✔️Te njohe zonat shume mire
✔️Te jete serioz dhe korrekt
✔️ Te disponoj motorrin

Ofrohen:
✔️Kushte te mira pune
✔️Orari 11:00 – 21:00
✔️E diela pushim

📍Vendodhja: Allias, Tirane

Të interesuarit të kontaktojnë në numrin +355 68 305 7573

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 215 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim