Operatori per campagne inbound, sondaggi e vendita luce e gas 45 views

“Statistika 33” kerkon te punesoje operatore per:

1-Asistence teknike clienti .

-Te kene njohuri shume te mira ne instalimin e sistemeve te alarmit, sistemeve te monitorimit dhe telekamerave dhe video citofoneve.
-Eksperience minimumi 1 vjecare instalimin e tyre .
-Te kenë ambicie për të arritur objektivat dhe per rritje profesionale.
-Te jene te predispozuar per pune ne grup.
-Njohuri te mira te gjuhes Italiane .

2-Sondazhe dhe shitje Luce e Gas:

– Te kene njohuri te mira të gjuhës italiane.
– Te kenë ambicie për të arritur objektivat dhe per rritje profesionale.
– Te jene te predispozuar per pune ne grup.

Ofrojme:

– Kontrate të rregullt pune sipas ligjit.
– Pagesë me baze mujore konkuruese deri ne 350lek/ora.
– Mundësi për tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht.
– Ambient rinor dhe dinamik.

Kontakte:

-Adresa: Rr. Kavajes nr 42, Kryqezimi i 21 Dhjetorit, Mbi Tv Shijakun, Tirane Albania,
-telefon: 0683922631
-mail: hwbalbania@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Kavajes nr 42, Kryqezimi i 21 Dhjetorit, Mbi Tv Shijakun
  • Tel/Mob 0683922631
  • Profili Call Center