Operatore telefonik per gjuhen Greke/ Gjermane per pozicionet Opener/ Broker 60 views1 application

Kerkojme Operatore telefonik per gjuhen Greke / Gjermane per pozicionet Opener/ Broker

Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ?
Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem?
Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te huaj, atehere jeni ne vendin e duhur.

Kerkojme Operator/e me ose pa experience pune.

Ajo Cfare ne kerkojne jane:

1. Disponibilitet full time ( 10:00-19:00) nga e hena ne te premte
2. Njohuri shume te mira te gjuhes si ne te shkruar ashtu dhe ne te folur.
3. Mosha e lejuar eshte 19-32 vjec
4. Eksperienca e meparshme ne Call center perben avantazh , por nuk eshte kusht i domosdoshem

Kushtet qe ne ofrojme:

1. Page baze+ bonuse te larta ditore /javore/ mujore
2.Kontrate te rregullt pune
4. Fundjava pushim
5.Mundesi rritjeje brenda kompanise.
6.Ambjent pune miqesor dhe teper komod

Mjafton qe ju te keni deshiren dhe vullnetin per te punuar pasi mundesine jua ofrojme ne!

KONTAKT:

Cel: +355682023088

Email: ngco.2018al@gmail.com

Adresa: Rr. Teodor Keko, Unaza e Re, Astir, Tirane

Apliko tani. Behu pjese e skuadres tone!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Profili Call Center