Operatore Telefonik ne gjuhet: Anglisht, Gjermanisht, Spanjisht, Frengjisht, Italisht, Greqisht. Pagat me te larta ne treg ! 235 views4 applications

Job Expired

Kompania jone operon ne treg prej 7 vitesh. Gjithmone ne kerkim te nje personeli dinamik dhe ambicioz ,
jemi te prirur qe te motivojme cdo punonjes tonin per te arritur maksimumin e aftesive personale dhe profesionale.
Aktualisht kompania po zgjerohet shpejt dhe kerkohen operatore ne gjuhet: Anglisht ; Gjermanisht ; Spanjisht ; Frengjisht ; Italisht ; Greqisht.

Kandidatet e interesuar duhet :
Te kene njohuri te mire ne te folur te njeres nga gjuhet e mesiperme.
Te jete ambicioz dhe energjik.
Te jene te gatshem per te mesuar njohuri te reja.

Kushtet e punes:
 Ambient pune shume dinamik dhe miqesor.
– Trajnim i paguar.
– Kontrate e rregullt pune.
– Mundesi shume te larta per rritje ne detyre.
– Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore.
– Paga nga me te lartat ne treg , mbi 1000€.
– Fundjava pushim 👍

Nese mendon qe je personi i duhur , je mese i mirepritur ne kompanine tone.
Dergo Cv tek: compactrecruiting@gmail.com
Ndiqni faqen tone ne Instagram @: CompaCt.inc per me shume mundesi punesimi !

Ju presim 😊

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center