Operatore ne gjuhen GJERMANE dhe SPANJOLLE 52 views

Flisni gjermanisht dhe deshironi nje pune me nje page super? APLIKO TANI, JE NE VENDIN E DUHUR.!

Kerkohen per punesim te menjehershem operatore te gjuhes gjermane.
Ofrojme kushte shume te mira pune
Page baze 500 Euro neto, plus bonuse shume te larta.

Aplikoni tani duke na kontaktuar ne:
– tel/whatsapp +355693818325
– e-mail ervina.recruit@gmail.com

https://www.jotform.com/form/200491321025339

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Dritan Hoxha
  • Tel/Mob +355682292093
  • Profili Marketing, Punesim