TIRANE, OPERATORE FOREX, ITALISHT 168 views1 application

Punesim&Rekrutim per nje klientin e saj i cili operon ne tregun e Call Center,

kerkon te punesoje OPERATORE FOREX ne gjuhen italiane.

KERKOHET:
-njohje shume e mire e gjuhes italiane
– njohuri te mira ne perdorimin e kompjuterit
– eksperienca e meparshme perben avantazh
– disponibilitet te menjehershem

OFROHET:
– pagese shume e kenaqshme
– bonuse nga me konkurueset ne treg
– kontrate e rregullt pune
– ambjent dinamik dhe komod pune

Per te aplikuar dergoni CV-ne tuaj te perditesuar ne adresen: rekrutimp@gmail.com ose telefononi ne nr 0676318339

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355696318339
  • Profili Punesim
Connect with us
Contact Us