Operatore farmaceutike 196 views2 applications

Job Expired

PHARMA ONE shpk kerkon te punesoje operatore per shitje produktesh farmaceutike.

Kerkesat:

– Preferohet te kene studiuar per bio-kimi, farmacist/e, ose te ngjashme me keto
– Te jete person i/e rregullt dhe korrekt
– Te kete komunikim shume te mire dhe te jete i/e motivuar gjate orarit te punes.
– Mosha deri ne 40 vjec
– Preferohen kandidate me njohuri ne fushen farmaceutike

Ofrohet:

-pagese e kenaqshme
-Kushte komode pune

Te interesuar per kete pozicion te na dergojne cv ne adresen e e-mail hr@pharmaone.al

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Autostrada Tr-Dr, Km 6