Operatore te gjuhes SPANJOLLE / ITALIANE / GJERMANE 84 views1 application

Job Expired

Prosper Sale eshte Kompani serioze dhe kerkon te zgjeroje stafin me persona te afte dhe te pergjegjshem, qe kane stabilitet, ambicie per pune dhe deshire per tu rritur profesionalisht.

Kerkohen operatore per gjuhet:

GJERMANISHT, SPANJISHT,ITALISHT

Garantojme:

Ambient komod, paga baze dhe bonuse te kenaqshme, trajnime falas dhe rritje profesionale.

Kerkohet:

Seriozitet dhe deshire per te punuar, ambicie per te arritur rezultate te larta.

 

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga. Siri Kodra, HYRJA 1
Connect with us
Contact Us