Operator 35 views

Flisni Italisht?

Jeni ambicioz dhe kerkoni te arrini objektivat qe i keni vendosur vetes per te ardhmen ?
Keni aftesi te mira ne shitje , manaxhimin e klientit , zgjidhen e situatave komplekse , durimin dhe aftesine per ti bere gjerat ne kohen e duhur ?!

Atehere ky eshte vendi i duhur .
Mos humbisni kohe …
Aplikoni per pozicionin e Operator/e ne gjuhen Italiane
Kerkohet :
– Njohje e mire gjuhes Italiane.
– Energji dhe entuziazem.
– Aftesi të shkelqyera komunikuese.
– Disponibilitet per te punuar me kohe te plote.

Ofrojme :
-Pagese te kenaqshme.
-Motivojme punen tuaj me bonuse ditore , javore dhe mujore.
-Fundjava pushim.
-Ambient mikeprites dhe staf bashkepunues.

Adresa :Sheshi Willson!
Per me shume informacione jeni te lutur te kontaktoni ne numrin me poshte ose ne whatsapp:
0677298578!!!
Ju mirepresim!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook