Operator Telefonik ne qytetin e Elbasanit. 108 views2 applications

Kerkohen 30 operatore per sherbim OutBound call center.

Nese jeni njohes i mire i gjuhes: Angleze ; Gjermane ; Italian ; Franceze ose Greke , jeni personi qe po kerkojme.

Zyra jone e re ne Elbasan ju ofron nje mundesi shume te mire per nje karriere te sukseshme.
Pas suksesit ne qytetin e Tiranes prej 7 vitesh , po zgjerohemi dhe ne qytetin e Elbasanit.
Ofrojme mundesi pune full time ose part-time (6ore ne dite)
Bonuse shume te larta,

Dergoni CV tuaj tek hr.compactt@gmail.com
Ju mirepresim !

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 7 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center