OPERATOR TELEFONIK GJERMANISHT 84 views1 application

Job Expired

Albania Contact Center po kerkon per operator ne gjuhen GJERMANE!!
Paga konkurruese dhe orare fleksibel.
Ambient pune komod dhe per me teper mundesi e MENJEHERSHME punesimi.

JO shitje!  JO reklama!

APLIKO TANI!

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Abdulla Keta, Selvia
  • Tel/Mob 045601030
  • Profili Call Center