OPERATOR TELEFONIK GJERMANISHT 58 views

Job Expired

Albania Contact Center po kerkon per operator ne gjuhen GJERMANE!!
Paga konkurruese, bonuse dhe orare fleksibel.
Ambient pune komod dhe per me teper mundesi e MENJEHERSHME punesimi.

JO shitje!  JO reklama! Vetem sondazhe.

Je njohes i mire i gjuhes gjermane?

Ke aftesi te mira ne komunikim?

Atehere APLIKO TANI dhe behu pjese e stafit tone te mrekullueshem.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Abdulla Keta, Selvia
  • Tel/Mob 045601030
  • Profili Call Center