OPERATOR TE GJUHES ITALIANE 230 views

Job Expired

OnPoint hap vende te reja pune ne pozicionin , operatore te gjuhes italiane

Ofrojme:

Baza duke nisur nga 500 € + bonuse ditore / javore/ mujore ne baze te performances

Kushte shume te mira te punes dhe ambjent bashkepunues

Nxisim performances tuaj ne pune

Kriteret per aplikantet:

  • Te kene deshire dhe ambicie per tu rritur profesionalisht dhe financiarisht
  • Te zoteroje mire gjuhen
  • Te jete miqesor dhe bashkepunues me grupin
  • Disponibilitet full time 9:00 am – 18:00 pm

 

ADRESA : KOMPLEKS HALILI, PRANE SHKOLLES PARTIZANI

Per me shume informacion na kontaktioni ne nr tone te telefonit   068 26 08 858

ose ne email: onpointsognals@gmail.com

JU MIREPRESIM!

More Information

  • This job has expired!
Share this job