Operator te gjuhes gjermane 76 views

Alba Direct Service eshte nje kompani serioze qe operon ne treg qe ne vitin 2012.  Jemi ne kerkim per operator te gjuhes gjermane qe kane stabilitet,ambicie per pune dhe deshire per tu rritur si personalisht ashtu dhe profesionalisht.  Pagesa duke filluar nga 300 leke/ore pune + bonuse teper te kenaqshme.  Ofrojme ambient pune komod dhe kontrate pune sipas legjislacionit shqiptar.

Kerkohet:

1.Zoterim i mire i gjuhes gjermane.

2.Aftesi te mira kompjuterike.

 

 

Per me shume informacion kontaktoni ne nr.e cel/wp: 0695252674 ose paraqituni prane zyrave tona per interviste cdo dite nga ora 9:00-15:00.

Adresa:Rruga Egnatia,Qendra tregtare FlagShip Center,kati 3,Durres

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Egnatia,Qendra tregtare FlagShip Center,kati 3,Durres
  • Tel/Mob 0695252674
  • Profili Sherbime