Operator ne gjuhen Spanjolle, me eksperience 156 views

Nese jeni energjike, deshironi te rriteni profesionalisht dhe financiarisht,
mos e humbisni mundesine per te qene pjese e Standard Group!!

Kompania jone po zhvillon rekrutime per operator ne gjuhen spanjolle dhe italiane, me eksperience!
Ambjent komod,pagesa konkurruese dhe bonuse motivuese!

Bashkohuni me super skuadren tone per nje bashkepunim te mire
dhe per arritje te shkelqyera!

Kontaktoni tani ne:
Whatsapp,Tel: +355696396309
Email: groupstandart02@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center