Operator Luce&Gas / Telefoni 92 views

Behuni pjese e nje prej kompanive Lider ne Shqiperi.
Bashkohuni me ne, ne nje ambient dinamik modern te ri dhe argetues.
Pagesa konkuruese dhe bonuse shume te larta.

Kerkojme 50 Operatore me eksperience ne fushatat Luce Gas edhe Telefoni.

Kandidati duhet:

  1. Te zoteroje mire gjuhen Italiane.
  2. Aftesi per te qendruar te fokusuar dhe te organizuar, per te menaxhuar sic duhet punen ne kohen e duhur.
  3. Preferohet eksperience e meparshme.

*Ofrohen bonuse ditore,javore dhe mujore extra ne baze te performancës.
*Trajnime

Cel: 0684469507

Mail:recruiteralbania1@gmail.com

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center