Operator Inbound 76 views

Deshironi te jeni pjese e nje grupi pune plot energji dhe entuziazem, deshironi te jeni pjese e nje prej kompanive me te preferuara nga punonjesit, e cila operon prej 21 vitesh ne tregun shqiptar me brandet e saj si: Dormeo, Delimano dhe Top Shop.

Nese po Studio Moderna Albania po kerkon:

Operator Shitjesh ne Call Center Inbound

(Gjuha Shqip)

 • Kriteret e kerkuara:
  · Persona energjike dhe ambicioz
  · Persona te komunikueshem
  · Persona me deshiren per te punuar ne grup
  · Preferohen persona qe kane eksperience ne shitje· Njohuri baze kompjuterike
 • Mosha e preferuar 25-45 vjec
Ofrojme:

 • Rroge fikse mujore, plus bonuse mbi shitjet shume te kenaqshme
 • Pune 09:00-16:00
 • Ne jave 40 ore pune
 • 1 dite pushim ne jave
 • Dita e ditelindjes pushim
 • Nje pune te qendrueshme ne nje ambjent shume pozitiv
 • Trajnime te vazhdueshme ne fushen e shitjeve
 • Motivime te ndryshme e te vazhdueshme per agjentet
 • Leje vjetore 4 jave

A e dini ju se ne TOP SHOP agjentet me te mire paguhen mbi 1 milion Leke ne muaj 

Surprised


Eja punoni me ne!

Ju lutem njihuni ne kete link me politikat tona te privatesise se rekrutimit: https://www.topshop.al/politika-e-pr…se-rekrutimit/A

Personat e interesuar mund te dorezojne CV prane zyrave qendrore, ne adresen:
Rruga Sami Frasheri, perballe Drejtorise se Policise, Kulla Metropol ,kati i pare.
Ose ne adresen e e-mailit: 
hr.al@studiomoderna-sa.com
Afati i fundit: 25/04/2024

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Tiranë
 • Profili Tregti dhe Prodhim