Operator/e ne gjuhen Greke 500 views

Job Expired

Vende vakante si operator/e ne gjuhen GREKE 

Kompania jone po rekruton operator/e ne gjuhen Greke me ose pa eksperience pune te meparshme !

Kerkohet dhe ofrohet 

-Njohuri shume te mira te gjuhes Greke

-Rroge baze plus bonuse ditore/javore/mujore

-Disponibilitet full time 10:00-19:00

– Mundesi rritje profesionale dhe financiare

-Ambjent komod pune dhe staf miqesor

 

Kontakt: 0688363551 

Email: m.b.elite.callcenter@gmail.com 

Adresa: Rruga kavajes mbrapa kishes katolike 

 

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Profili Call Center