OPERATOR/E ITALISHT , SPANJISHT 23 views

Kompania jone kerkon te punesoje:

OPERATOR/E  ne gjuhet Italiane dhe Spanjolle

Kriteret:

-Eksperience te meparshme

-Disponibilitet Full-Time (8 ore)

-Deshire per te maksimizuar te ardhurat mujore

Ofrojme:

-Pagese baze + % nga me te lartat ne treg

– Fundjava FREE

-Kushte shume te mira pune

-Staf profesionist dhe trajnime te vazhdueshme

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Ish Stacioni Trenit
  • Tel/Mob 0677198548
  • Profili Call Center