Operator CALL CENTER ne gjuhen shqipe 232 views1 application

Job Expired

“Commerce Corp” eshte nje kompani qe e ka nisur aktivitetin e saj ne vitin 2011.
Ne perberjen e Kompanise, qendrojne solide disa nga Markat me te fuqishme ne tregun Shqiptar dhe jo vetem.
Nder te tjera, pjese perberse e kompanise jane SHOPTV, BIOTE, BLUE LUNA, WOODY, te gjitha marka te cilat,
jane lider ne fushat e tyre, duke plotesuar hapsirat qe mungojne ne treg sic jane cilesia, sherbimi dhe cmimi.
Kompania Commerce Corp po kerkon kandidate te rinj te talentuar ne pozicionin:
Operator CALL CENTER

Eshte nje nga kompanite me te medha ne vend!

 • Puna eshte me turne:
 • 09:30 me 15:30 dhe 15:30 me 21:30, te alternuara me rotacion.
 • 5 ore e 15 minuta pune c’do dite.
 • Nje dite pushimi ne jave, e caktuar me rotacion.
 • Ka trajnime te shpeshta, gjate gjithe kohes qe te performoni sa me mire!
 • Paga: Baze plus Bonuse
 • Stafi shume i mire, dhe profesional!
 • Ne kerkojme vetem njerez Korrekt dhe qe duan te punojne!

Kerkesat:

 • Aftesi shume te mira komunikuese dhe per te punuar ne grup,
 • Aftesi bindese,
 • Vemendje ndaj detajeve,
 • Aftesi shume te mira per te punuar nen presion,
 • Energjik/e,
 • Aftesi shume te mira organizative,
 • Aftesi shume te mira per te degjuar te tjeret,
 • Te kete etike profesionale te jete gjithmone i gatshem,

Nese deshironi te beheni pjese e Kompanise tone, jeni te mirepritur te dorezoni CV tuaj ne adresen:
hr@cco.al ose ne nr: 068 20 14 906
DEPARTAMENTI I BNJ

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Tregti