Operator Call Center Italisht 14 views

Nova Call
1.Oferta:Kerkohen 50 Operatore Call Center Italisht
2.Aktiviteti : Fushata Telecom Italia
3.Orari 11:00-19:00
4.Pagesa per oren nga 270 lek-450 lek
4.Bonus per kontrat deri ne 3000 lek
5.Te kete njohuri te gjuhes italiane dhe eksperiec min 6 muaj
6.Adresa ish parku i autobusave , prane kompleksit KONTAKT

Te interesuart te kontaktojn ne numrin e Tel: 0696678443

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center