“One Call” ofron mundesi punesimi part / full time “Operator telemarketing”. 55 views

“One Call” ofron mundesi punesimi part time “Operator telemarketing”.
Kerkojme:

 Operator Turni Am dhe Pm
Orari punes part/full time
 Njohuri të gjuhës italiane
Eksperienca perben avantazh

Të ofrojmë:
 Trajnime të paguara(Vodafone casa & ricaricabile)
 Pagesa 300-400 lek/ora + bonuse te larta
 Mjedis pune rinor me adrese ne zemër të Tiranës.

Apliko tani!
0688377701
Email: Hr.onecall@gmail.com">Hr.onecall@gmail.com
Adresa: Ne qender, Pazari i ri, Tirane!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center