Oligon shpk kerkon te punesoje Manovrator, Fadromist, Eskavatorist (Cel. : +355 69 517 3873) 35 views

Oligon shpk kerkon te punesoje:
– Manovrator
– Fadromist
– Eskavatorist

Puna do te jete brenda per brenda rrethit Tirane.

Ofrohen:
– Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne:
Cel. : +355 69 517 3873

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Ndertim