Old Bazaar Coffee Lounge kerkon te punesoje – Banakier/e -Kamarier/e, me dhe pa eksperiece, Pazari i Ri 30 views

Old Bazaar Coffee Lounge kerkon te punesoje – Banakier/e -Kamarier/e, me dhe pa eksperiece, Pazari i Ri

-Pozicioni Banakier/e
-Pozicioni Kamarier/e

Orari Full Time
Me edhe pa eksperience pune
Kushte te mira pune dhe paga te negociueshme

Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin: +355 696448270
Adresa: Pazari i Ri

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 352 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim