Ofrojme vende pune operator part time – full time / 340 lek/ora ! 44 views

Job Expired
Fushata Vodafone (telefoni)!

Kriteret:

 • Eksperiencë të mëparshme në call center.
 • Njohuri të gjuhës italiane.
 • Pozitivitet, energji dhe ambicie për të fituar sa më shumë të ardhura cdo muaj.
 • Disponibilitet part time ose full time.


Ofrohet:

 • Pagesa 340 lek ora e punës.
 • Pagesa kontratash 1200-5000 mij lek .
 • Trajnime të vazhdueshme dhe promovim për rritje në karrier.
 • Staf mikëprites dhe suportues gjatë procesit të punës.
 • Kushte shumë të mira pune.
 • Bonus per cdo mik që sjell.
 • Fundjava pushim.


Apliko tani dhe bëhu pjesë e ekipit tonë!KONTAKTO NE:0696643056 ose na dërgoni CV-ne tuaj në smartline.call@gmail.com

Ju mirëpresim!

More Information

 • This job has expired!
Share this job