Ofrohet vend pune OPERATOR/E Italisht Turizem Dentar 67 views

Job Expired

NGW kerkon te punesoje Operator/e per Turizem Dentar ne Gjuhen Italiane

🌟 Ofrojme:

▪ Page Baze 60.000 leke te reja + Bonuse (nga 80 € – 120 €) rroga shkon deri ne 200.000 leke te reja ,
▪ Per cdo pacient te konvertuar (Mundesi konvertimi 10-15 paciente ne muaj)
▪ Ambjent te kendshem dhe staf mikeprites

📌 Kriteret :

▪ 8 ore pune

▪ Kandidatet me ose pa eksperience ne Gjuhen Italiane ne Turizem Dentar.

▪Nese jeni kembengules/e dhe keni deshire te beni shitje dhe te fitoni shume te ardhura kjo eshte puna e duhur!

📍 Adresa: Ish Stacioni i Trenit

📲📞 Te interesuarit na kontaktoni ne WhatsApp duke derguar emer, mbiemer ose CV ne numrin tone te telefonit ose ne email:

info@newgeneration-web.com


Cel. : +355 67 672 9556

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center, Marketing