Ofrohet pune si Agjent shitjesh 599 views4 applications

Job Expired

Ofrohet super mundesi punesimi per qytetin e Tiranes dhe Elbasanit!!!!!!!
Kerkohen Agjent/e shitjesh ne terren me pagë bazë 600 mij lek plus bonuse.
Eja dhe vendos te ardhmen dhe pagën tende!!!

Per cdo informacion telefononi në 0683503889 ose në WhatsApp në 0685170820

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë, Elbasan
  • Tel/Mob 0683503889
  • Profili Elektronike, Tregti