Ofrohet mundesi punesimi Retention ne gjuhen italiane !! 29 views

Ne jemi Marketing Group , nje kompani e suksesshme ne tregun e punes duke trajtuar argumentat e burses dhe me gjere.
Kerkojme te zgjerojme stafin tone dhe po rekrutojme agjent/e Retention ne gjuhen Italiane .

Nese keni ambicje per rritje personale e profesionale , po kerkoni nje pune stabel e me paga konkuruese ne treg ju themi se jeni ne vendin e duhur!

Marketing Group eshte nje kompani qe ofron mundesite e duhura per ju!

Kerkohen keto kritere :

Te njihni mire kompjuterin.
Te zoteroni gjuhen italiane ne nivel te larte komunikimi.
Te jeni ambicioz per arritjen e objektivave ne grup e individuale.

Te keni disponibilitet te plote , korrektesi me oraret apo detyrat dhe pergjegjesite qe u ngarkohet gjate punes.
Te jeni te afte te nderveproni ne grup, kembengules, energjik e pozitiv.

Ofrojme per ju :

Trajnime te paguara me nje staf te kualifikuar
Pagesa me rroge baze dhe bonuse te larta (bonuse ditore, javore, mujore)
Leads Web shume te mire
Mjedis pune komod, rinor dhe dinamik
Aktivitete argetuese brenda/jashte mjedisit te punes
Orare pune 9:00-18:00
Fundjava e lire

Per informacione te metejshme na kontaktoni ose dergojini aplikimet tuaja ne adresate meposhtme:

Kontakt: 0686078001
E_mail:marketinggroup.al@outlook.com.
Adresa: Rruga Tafaj, Ndertesa 34, mbrapa Aza Elektronics tek Selvia.

Ju mirepresim !

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Rruga/Zona Rruga Tafaj, Ndertesa 34, tek Selvia, mbrapa Aza Electronics
  • Tel/Mob 0686078001
  • Profili Call Center