OFROHEN VENDE PUNE: KASIERE (TURNI2), PUNETORE SALLE DHE BANAKU 98 views

Job Expired

Nazo Market kerkon te punesoje:
– Kasiere (vetem turni 2)
– Punonjese banaku
– Sistemuese salle

Kriteret:

-Te kene etike gjate orarit te punes

-Te kene aftesi te mira komunikimi

-Kandidate me/pa eksperience te meparshme pune

​Ofrohet:

-Paga e kenaqshme

-Kushte te mira pune

Adresa: Rruga e Dibres, perballe Rajonit te Policise nr.4, Rruga Ura , Tirane

Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit +355683733133

Ju mirepresim !

Cel. : 068 373 3133

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Dibres, perballe Komisariatit te Policise Nr.4
  • Tel/Mob 0683733133
  • Profili Supermarket