Office Manager 339 views4 applications

Job Expired

Kompania Amerikane Capital Finance kerkon te punesoj Office Manager – Full Time

Pozicioni Office Manager ka kerkesat e meposhtme:

  • Aplikanti duhet te jete me arsim te larte
  • Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe pune ne grup
  • Te jete i organizuar dhe detajist per punen.
  • Aplikanti duhet te dij Anglisht minimalisht ne nivel B2
  • Duhet te dije te perdori paketen Microsoft Office shume mire.

Per aplikime dergoni CV tuaj tek:

work@capitalfinance.global

Cel. : +355 69 325 3821

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rruga e Kavajës