Novo Lounge kerkon te punesoje banakier/e 47 views

Novo Lounge kerkon te punesoje Banakier/e Turni II-te
Vasil Shanto, Tirane

Ofrohet:

💸 Paga te kenaqshme
👉 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites
Orari i punes 15:00 me 23:00

✅Kriteret e punes:

🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune
🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet
🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

Cel. : 0695305351

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Bar Kafe