Kuwait, ofrohet vend pune Asistent Menaxher/e dhe Kamarier/e 12 views

Job Expired

Punësim në restorant KUWAIT – Asistent Menaxher/e dhe Kamarier/e

Kriteret:

 • Mosha: 25 – 38 vjeç,
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës angleze,
 • Eksperiencë e mëparshme pune përbën përparësi.

Ofrohet për kandidatët:

 • 500 KD/1600 EUR – Asistent Menaxher/e,
 • 300 KD/ 950 EUR – Kamarier/e,
 • Akomodimi,
 • Transporti.

Dërgoni CV-në tuaj në ercalbania@gmail.com
Për më shumë na kontaktoni në

0699306646 / 0696676101

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 22 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga ¨Emin Duraku¨
 • Tel/Mob 0699306646 / 0696676101
 • Profili Konsulence, Punesim