Nela Pastry & Bakery kerkon te punesoje banakiere. 45 views

Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes;
Te jete e komunikueshme me klientet dhe koleget;

Adresa: Nela 5 perballe Vila L, Astir

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Tiranë