Ndihmese Ekonomiste 217 views

Bati Restorant kerkon te zgjeroje stafin e tij:
Ndihmese Ekonomiste

Kerkohet:

  • Te kete eksperience te meparshme pune
  • Te jete korrekte dhe e perpikte ne detyrat qe i caktohen

Ofrohet:

  • Kushte te mira pune
  • Page e kenaqshme

Kontaktoni ne: +355 69 292 1751

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Mine Peza
  • Tel/Mob 0695487543
  • Profili Restorante