Mundesi Punesimi si Infermiere Urgjente 120 views2 applications

Jemi duke kerkuar Infermiere per strukturat e menaxhuara nga partneret tane ne Veri te Italise.

Ofrohen:
• Kontrata e punës: 4 + 2 muaj .
• Rroga neto duke filluar nga 1200 Euro/muaj.
• Mundesi akomodimi.
Kushtet per aplikim:
• Diplomë Bachelor në Infermieri dhe / ose të ngjashme.
• Njohuri te gjuhes angleze dhe italiane.
• Eksperienca të mëparshme ne pozicione të ngjashme përbën avantazh

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Bulevardi Gjergj Fishta
  • Tel/Mob 0672030610
  • Profili Hoteleri