Kerkojme operatore me\pa eksperience, ne gjuhen italiane 83 views3 applications

Behu pjesë e skuadrës tone!
Jeni njohës i gjuhës italiane? Dëshironi të punoni në një ambient komod dhe bashkëpunues?
Oas Call është ktu për ty!
Jemi në kërkim të operatorëve për fushatën TELEFONI në gjuhën italiane.
Eksperienca nuk është kusht, mjafton dëshira dhe vullneti për të mësuar.

Kërkohet: -njohje mesatare e gjuhës italiane
-njohje e programeve baze kompjuterike

Ofrohet: – punë full-time ose part-time (4 orë – 6 orë)
– turne fleksibël
– pagesa duke nisur nga 300 lekë ora
– bonuse ditore, javore dhe mujore
– trajnime të vazhdueshme
– ambjent rinor dhe dinamik
Apliko duke derguar CV-në tuaj ne adresën e-mailit hr@oascall.al ose kontaktoni në numrin e telefonit 0695488484. Ju mirepresim!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Albania
  • Rruga/Zona Rr. Ramazan Demneri, Pallati Berlitexx
  • Tel/Mob +355695488484
  • Profili Call Center