MONITORUES MARKETINGU 37 views

Po kerkojme te punesojme te rinj te cilet kane deshire per te punuar si monitorues marketingu. Nese jeni i/e shkathet dhe po kerkoni nje part time 6(gjashte) ore , dergoni CV-ne tuaj ne adresen e email-it: monitoruesmarketing@gmail.com ose kontaktoni ne numrin e telefonit: 355 68 27 97 021.

Ofrojme kushte shume te mira pune dhe page te kenaqshme.

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Tel/Mob 355 68 27 97 021
  • Profili Marketing