Momento Tirana kerkon te punesoje Sanitare dhe Banakier/e pagesa e kenaqshme dhe 1 dite pushim ne jave tek Sheshi Skenderbej 117 views

Job Expired

MOMENTO TIRANA
Kerkon te punesoje:

•BANAKIER/E
•SANITARE

PAGESA E KENAQSHME
KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE
1 DITE NE JAVE PUSHIM

ADRESA:
📍 SHESHI SKENDERBEJ, TIRANE

KONTAKTONI:
069 748 2412 deri ne oren 16:30
069 210 8388 pas ores 16:30

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 211 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim