Mixcoco kerkon Shitese me eksperience nga e hena ne te shtune tek Ali Demi 116 views

Job Expired

Mixcoco
Kerkon te punesoje

•SHITESE

Me eksperience pune
Te jete e kominikueshme.
Te mos kete angazhime te tjera.
Te njohe gjuhen angleze.

Ofrohet:
Paga e kenaqshme dhe Kushte te mira pune.
Orari: 09:00-17:30 / e hene/e shtune

Dergoni cv tuaj ne email
Mixcocoalbania@gmail.com

Whatsapp: 0694886042

Adresa: Tirane rruga Idriz Sollaku Tek Ali Demi

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 215 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim