Mirela Makeup Artist ofron kurse 6 mujore per Makeup dhe Parukieri, 4 here ne jave, 200 Euro, Laprake 51 views

Job Expired

KURS per parukieri dhe makeup:
ofrohet:
-Kurs profesional nga profesioniste te fushes
-Orare paradite dhe pasdite
-Orari i paradites 09.00-12.00 dhe pasdite 14.00-18.00
-Kursi zhvillohet 4 here ne jave

Kursi kushton 200 Euro dhe ne fund pajiseni me certifikate profesionale

Adresa:Laprake, prane Spitalit Ushtarak
Cel: 0698168486

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 208 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim