Mesuese e gjuhes GJERMANISHT, ANGLISHT 186 views8 applications

Job Expired

Alxher Services kerkon te punesoje mesues te gjuhes angleze dhe gjermane per kurse gjuhe ne Tirane.

Kerkohen gjithashtu mesues per pergatitjen e IELTS dhe TOEFL.

Oraret jane fleksibel me marreveshje dhe pagat me te larta ne treg.

Per aplikime ju lutem dergoni CV tuaj tek info@alxher.com

JU MIREPRESIM!

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Kavajes
  • Profili Konsulence