MENAXHIM ORGANIZACIONAL 243 views

MENAXHIMI ORGANIZACIONAL
TRAJNIM 1 DITOR
PAJISENI ME CERTIFIKATE

BClever Agency organizon trajnimin “Menaxhimi Organizacional”

Nese synon te behesh nje Manager i ardhshem, te fitosh njohuri mbi praktikat e punes dhe te
certifikohesh si nje menaxher, regjistrohu tani!

Per regjistrim apliko ne: rekrutimp@gmail.com ose +355 67 63 18 339

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 7 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim