Menaxher Marketing Mjeksor 73 views1 application

SWISS MEDICAL CENTER kerkon te punesoje Menaxhere Marketingu Mjeksor.

Kerkohet:

-te kete +3 vite eksperience
-te kete aftesi bashkpunimi ne grup

Ofrohet:
– paga e kenaqshme ne varesi te eksperiences + % dhe bonuse te vazhdueshme.

Te interesuarit jane te lutur te na kontaktojne dhe dergojne cv-n e tyre ne:
Tel: +355672001992
E-mail: manager@smclab.al

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Adresa: Turdiu Center, kati II
  • Tel/Mob 0672001992
  • Profili Mjeksi