Menaxher/e Shitjesh ne terren, Paga 1.000-1.200 Euro 498 views7 applications

Job Expired

Kompani tekstile
Kerkon te punesoje Menaxher/e shitjesh ne terren
•Pervoje ne pozicione te ngjashme
•Aftesi shume te mira komunikimi dhe organizimi
•Person energjik dhe krijues
•Patente te kategorise B
5 dite nga e Hena – te Premte
Makina ofrohet nga Kompania
Adresa prane doganes se Tiranes

Pagesa 1000-1200 Euro

Kontakt 0694003355

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë