Meet’Point Longue Bar, kerkon Kamarier / e dhe Banakier / e (Rr. Kosovareve, Universiteti Marin Barleti) 88 views

Ofrojme vend pune per Kamarier/e, Banakier/e
per Meet’Point Longue Bar.

Kerkohet experience, komunikim i mire ne grup,
mundesisht gjuhe e huaj Anglisht dhe paraqitje e mire.

Vendodhja ne Rrugen e Kosovareve, prane Universitetit Marin Barleti.
Kontaktoni ne: +355 69 206 7275

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Bar Kafe