Marketing Group shpall vakant pozicionin e punes Retention 58 views

Zoteroni mire gjuhen Italiane?
Jeni aktualisht ne kerkim te nje pune stabel ne nje ambient profesional e korrekt?
Keni ambicje per rritje profesionale dhe pozicione pune me paga konkurrente ne treg?

Jeni ne vendin e duhur, ne kompanine qe ofron mundesite e duhura per ju!

Kompania Marketing Group nje kompani stabel ne tregun e punes, e sukseshme ne fushen e telemarketingut , ofron mundesi punesimi ne pozicionin Retention.

Ofrojme per ju :

Trajnime te paguara
Pagesa me rroge baze dhe bonuse te larta
Leads web shume te mire
Mjedis pune komod, rinor dhe dinamik
Orare pune 9:00-18:00
Fundjava e lire

Behuni pjese e nje stafi pune te kualifikuar e bashkepunues dhe eja ne punen qe ke merituar!

Mund te na kontaktoni ose te dergoni cv-ne tuaj ne adresen me poshte:

Cel: 0686078001
Email:marketinggroup.al@hotmail.com
Adresa: Rruga Tafaj, Ndertesa 34, tek Selvia mbrapa Aza Elektronics.

Ju mirepresim !

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 8 Jobs
  • Rruga/Zona Rruga Tafaj, Ndertesa 34, tek Selvia, mbrapa Aza Electronics
  • Tel/Mob 0686078001
  • Profili Call Center